پیام تبریک فرماندار گلپایگان به مناسبت خجسته میلاد باسعادت حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان

فرماندار گلپایگان در پیامی، فرارسیدن خجسته میلاد باسعادت حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان را به کلیه ی جوانان شهرستان گلپایگان تبریک گفت. به گزارش روابط عمومی فرمانداری گلپایگان ، محمدرضا عسگریان فرماندار گلپایگان با صدور پیامی، فرا رسیدن خجسته میلاد باسعادت حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان را به تمامی جوانان شهرستان […]

فرماندار گلپایگان در پیامی، فرارسیدن خجسته میلاد باسعادت حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان را به کلیه ی جوانان شهرستان گلپایگان تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری گلپایگان ، محمدرضا عسگریان فرماندار گلپایگان با صدور پیامی، فرا رسیدن خجسته میلاد باسعادت حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان را به تمامی جوانان شهرستان گلپایگان تبریک گفت.

متن این پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمان الرحیم

جوانی بهار زندگیست زیباترین دوران برای خلق بهترین ها دورانی که سر منشاء تمام موفقیت هاست و با همه زیباییهایش بی بازگشت است و باید برای بهره برداری بهتر از این فرصت گذرا و ذیقیمت بسیار تلاش نمود و از لحظه لحظه آن خاطراتی ماندگار از موفقیت ثبت کرد و با این نگاه جوانان ارزشمندترین سرمایه های کشور هستند که با اتکا به آنان می توان گام های موفقیت را شتابان و محکم برداشت .

اگر به تاریخ پر افتخار این مرز و بوم نظری داشته باشیم پیشتازی جوانان در عرصه های مختلف مشهود و ملموس است جوانانی که انقلاب باشکوه اسلامی را رقم زدند ، جوانانی که در خط مقدم ایستادند و از کیان کشور دفاع نمودند جوانانی که سوار بر مرکب دانش برای توسعه کشور در تمام زمینه ها تلاش نمودند و جوانان انقلابی امروز که مردانه پای آرمان های نظام ایستادند و با پیروی از منویات رهبر فرزانه خود توطئه ها و دسیسه های دشمن را در مقاطع اخیر ناکام گذارده و ثابت نمودند جوان ایرانی در تمام لحظه ها هوشیار و آگاه است و گذر زمان خللی در عزم و اراده پولادین آنها بری دفاع از کیان وطن وارد نخواهد نمود .

ضمن تبریک میلاد با سعادت حضرت علی اکبر علیه السلام و روز جوان به تمامی جوانان ارزشمند و متعهد ایران عزیز علی الخصوص جوانان غیرتمند و پر تلاش شهرستان گلپایگان از زحمات یکایک عزیزان در راستای رشد و توسعه شهرستان تقدیر نموده و دست همگی را به مهر می فشاریم و برای همگان آرزوی صحت و سلامتی داریم .

محمدرضا عسگریان

فرماندار گلپایگان

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری گلپایگان ، کاروان دوی امدادی عاشقان حسینی زائران خمینی دانشگاه علوم و فنون زمینی امیرالمؤمنین(ع) نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مسیر سفر به مرقد مطهر بنیانگذار انقلاب اسلامی،یک روز را در گلپایگان سپری کردند.تجمع در گلزار شهدای شهرستان و مراسم میثاق با شهدا و زیارت امامزادگان واجب التعظیم […]

۱۳ خرداد ۱۴۰۲

براساس مصوبه هیأت وزیران، ساعت کاری ادارات از ۱۵ خردادماه تغییر خواهد کرد. بنا بر تصویب نامه هیأت وزیران،به منظور مدیریت بهینه مصرف انرژی، ساعات آغاز به کار و خاتمه تمامی دستگاه‌های اجرایی (موضوع ماده (۵) قانون مدیریت خدمات کشوری) و بانک‌ها، شهرداری‌ها و سایر نهادهای عمومی از پانزدهم خرداد ماه تا پانزدهم شهریور ماه، […]

۱۳ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری روز چهارشنبه مورخ  ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ فرماندار گلپایگان با مهندس مرادمند رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان و مهندس فرهادی رئیس امور اراضی سازمان جهاد کشاورزی در راستای تسهیل در مسائل و مشکلات حوزه کشاورزی و دامداری شهرستان گلپایگان دیدار کردند .

۱۰ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان گلپایگان روز یکشنبه مورخ ۱۴۰۲/۰۳/۰۷در جلسه شورای حفاظت از آب شهرستان آقای عسگریان در خصوص تصفیه خانه آب عنوان کرد: برای تصفیه خانه بیش از ۴۰ میلیارد تومان هزینه شده ، همچنین برای رفع طعم و بوی نامطبوع آن یک دستگاه اوزون بصورت پایلوت نصب شده تا نتایج آن […]

۱۰ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 4 =