دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1397/01/30 پروفسور اسفر در بازدید از تالار تاریخی اشرف عنوان کرد:  اصفهان دایره المعارف هنر، معماری؛ تاریخ و صنایع دستی ایران است
پروفسور اسفر در بازدید از تالار تاریخی اشرف عنوان کرد: اصفهان دایره المعارف هنر، معماری؛ تاریخ و صنایع دستی ایران است
در بازدید 50 نفر از اساتید فرهیختگان فرانسوی علاقمند به فرهنگ، هنر و تمدن ایران اسلامی از تالار تاریخی اشرف که با حضور مدیرکل تشریفات استانداری اصفهان صورت پذیرفت؛ پروفسور آنتوان اسفر اصفهان را دایره المعارف هنر، معماری، تاریخ و صنایع دستی ایران اسلامی برشمرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، 50 نفر از اساتید فرهیختگان فرانسوی علاقمند به فرهنگ، هنر و تمدن ایران اسلامی به سرپرستی پروفسور آنتوان اسفر، شرق شناس ، مورخ و روزنامه نگار شهیر لبنانی الاصل فرانسوی از تالار تاریخی اشرق بازدید نمودند.
مدیرکل تشریفات استانداری اصفهان در این بازدید ضمن معرفی کامل جاذبه های فرهنگی و گردشگری اصفهان، نگرش و راهبردهای اصلی مدیریت عالی استان در بهره برداری از گردشگری را بعنوان ابزار موثر دیپلماسی و فرهنگی در جهت توسعه روابط بین الملل و زدودن زنگارهای سیاسی ایجاد شده توسط برخی از کشورها تبیین نمود.
پروفسور اسفر نیز ایران را مهد بزرگ تمدن شرق عنوان کرد و اظهارداشت: اصفهان دایره المعارف هنر، معماری؛ تاریخ و صنایع دستی ایران است.
تعداد بازدید: 95
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal