دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1396/12/26 استاندار اصفهان در گردهمایی شهرداران تاکید کرد: باید با ابتکار عمل، درآمدهای جدید برای شهرها ایجاد شود/ افزایش نشاط و شادی شهر و شهروندان باید مورد توجه شهرداران قرار گیرد
استاندار اصفهان در گردهمایی شهرداران تاکید کرد: باید با ابتکار عمل، درآمدهای جدید برای شهرها ایجاد شود/ افزایش نشاط و شادی شهر و شهروندان باید مورد توجه شهرداران قرار گیرد
دکتر محسن مهرعلیزاده اظهارداشت: شهرداران باید به منابع درونی تکیه کنند و با ابتکار عمل، درآمدهای جدیدی برای شهرها ایجاد نمایند.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، دکتر مهرعلیزاده در گردهمایی شهرداران استان اصفهان، ضمن گرامیداشت سالروز شهادت سردار رشید اسلام، شهید مهدی باکری، تأکید کرد: شهرداران باید از اختیارات خود در سطح شهرها، در جهت جذب بخش خصوصی تلاش وافر داشته باشند.
استانداراصفهان با بیان اینکه به لحاظ برخی از کمبودها، دولت ها عمدتاً و به ناچار، بودجه های عمرانی را کاهش می دهند، اظهار داشت: دولت موظف شده است که سالانه 42 هزار میلیارد تومان برای یارانه ها بپردازد، همچینن در طرح سلامت، حدود 30 هزار میلیارد تومان هزینه می شود و این هزینه ها گرچه مفید است ولی باید تعدیل شود.
وی با اشاره به اینکه در برخی مناطق، به درستی به منابع درونی شهر تکیه می شود، اظهارداشت: البته منابع درونی بدین معنا نیست که عوارض سنگین وضع و دریافت شود، بلکه باید با ابتکار عمل، درآمدهای جدیدی برای شهرها ایجاد شود و نه اینکه به نام رعایت قانون، برای مردم و سرمایه گذاران، مشکلاتی ایجاد شود که آنها دلسرد و بی انگیزه شوند.
مهرعلیزاده تاکید نمود: وظیفه مدیر دستگاه اجرایی این است که شخصاً با جدیت پیگیر پرونده های سرمایه گذاران باشد و مسائل بدون ارجاع و انعکاس به پایتخت، در داخل استان و شهرستانها حل شود نه اینکه با سختگیری های بی مورد و ارجاع کارها به تهران ، مردم و سرمایه گذاران دلسرد شوند و از ادامه کار منصرف گردند.
استاندار اصفهان با تاکید برساختن روحیه شهر و شهروندان، هم از بُعد فیزیکی و هم از ابعاد روحی و نرم افزاری، اظهارداشت: نظافت شهر باید مورد توجه جدی قرار گیرد چرا که اصفهان باید شاخص و استانی ویژه باشد .
محسن مهرعلیزاده با بیان اینکه از بُعد معنوی نیز مردم باید مسائل فرهنگی را با تمام وجود لمس نمایند، افزود: باید در بیلبورد های شهری مسائل روانشناسانه، احترام گذاشتن و شاد بودن به نمایش گذاشته شود و افزایش نشاط و شادی شهر و شهروندان، باید به مردم یادآوری شود.
استانداراصفهان بااشاره به اینکه شهرداران بعنوان افرادی که در تمام روز با مردم و نوع زندگی جامعه درگیر هستند ، وظیفه ی سنگینی را بر عهده دارند، تصریح کرد: نوع انجام پروژه ها و حتی نوع برخورد یک رفتگر می تواند در شاد بودن مردم موثر باشد.
تعداد بازدید: 96
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal