دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1396/12/21 استاندار اصفهان در مراسم تکریم و معارفه فرماندار شهرضا عنوان کرد: فرمانداران در انتخاب همکاران و مدیران بدون توجه به خط و خط بازی فقط به کارآمدی و توانمندی توجه کنند
استاندار اصفهان در مراسم تکریم و معارفه فرماندار شهرضا عنوان کرد: فرمانداران در انتخاب همکاران و مدیران بدون توجه به خط و خط بازی فقط به کارآمدی و توانمندی توجه کنند
دکتر محسن مهرعلیزاده اظهارداشت: فرمانداران در شهرستانها در جهت وحدت و افزایش همدلی و هماهنگی تلاش کنند و در انتخاب همکاران فقط به کارآمدی و توانمندی افراد توجه کنند.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، دکتر محسن مهرعلیزاده در مراسم تکریم و معارفه فرماندار شهرضا اظهارداشت: شهرضا شهری فرهیخته و دارای دیرینه ی فرهنگی غنی و ارزشمند در زمینه های مختلف دین، دیانت، ادب، فرهنگ، هنر، شهادت و انقلابی گری و شخصیت های عظیم دینی و فرهنگی و ادبی است.
وی امام جمعه این شهر را فردی ادیب، فرهیخته و دانشمند خواند و افزود: ایشان ظرفیت های لازم را برای هدایتگری مردم را در اختیار دارد.
مهرعلیزاده در ادامه با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران حتی یک لحظه نیز از ناحیه دشمنان و معاندین و کسانی که کمر همت برای نابودی انقلاب اسلامی بسته اند آرامش نداشته است، افزود: این دشمنی ها به این دلیل است که جمهوری اسلامی ایران میخواهد مستقل باشد و آزادی و حریت این کشور باقی بماند.
وی با بیان اینکه آشوب و اغتشاش نمی تواند مشکلات را حل کند ، اظهار داشت: ما باید به پاس احترام به این فهم و درک بالای مردم ، تلاش برای رفع مشکلات را مضاعف کنیم تا مشکلات مردم در اسرع وقت حل شود و من وظیفه دارم از این تریبون از مردم عزیز استان در سراسر شهرها ، بخش ها و روستاها و شما مردم عزیز شهرضا تشکر کنم.
وی ضمن تقدیر از خدمات فرماندار سابق، اظهارداشت: در انتخاب مهندس رفیعی نژاد دقت فراوان صورت گرفت و امید است با سابقه ی مدیریتی ایشان تعامل و تعادل وهمدلی و وحدت در شهرستان حاکم گردد.
استاندار اصفهان با تاکید بر اینکه مدیران باید در راه انجام فعالیتها و منویات عالی مقام معظم رهبری ودر جهت تدابیر دولت تدبیر و امید محکم قدم بردارند، تاکید کرد: در کنار قدرت راهبری، شناخت از کار نیز بسیار مهم است و انتخاب فرماندار جدید براساس این شناخت صورت گرفته است.
انتخاب شهرضا بعنوان شهر ملی سفال، ظرفیت خوبی برای ایجاد اشتغال در این بخش است
مهرعلیزاده انتخاب شهرضا بعنوان شهر ملی سفال را ظرفیت بسیار خوبی برای معرفی هنر و هنرمندان این خطه خواند و افزود: این بخش میتواند اشتغال ‌زیادی را ایجاد کند که باید تلاش مضاعف در این راستا صورت گیرد.
*ضرورت اجرای طرح استفاده بهینه از پساب در شهرضا
محسن مهرعلیزاده با اشاره به مشکلات کم آبی در این شهرستان، تصریح کرد: اجرای طرح های جدید استفاده از پساب در استان آغاز شده است و اجرای این طرح ها در منطقه ی خشکی مانند شهرضا ضرورت بیشتری داردـ
* باید با تمام توان و انگیزه به سرمایه گذاران کمک کرد
وی بر فعال کردن بخش خصوصی، رفع بروکراسی سنگین در ادارات و حمایت از سرمایه گذاران تاکید کرد و افزود: باید با تمام توان و انگیزه به سرمایه گذاران کمک کرد چرا که مسئولان خادم مردم هستند وباید با تمام قوت مشکلات آنان را برطرف نمایند.
استاندار اصفهان یادآور شد: معاش مردم در گرو سرمایه گذاری است و اگر مسئولان میخواهند آینده ی خود و فرزندانشان با مشکل مواجه نشود باید در جهت اشتغال و سرمایه گذاری تلاش کنند.
مهرعلیزاده با بیان اینکه برای توسعه اشتغال،امکانات و تسهیلات فراهم شده است، افزود: باید با شتاب در این مسیر حرکت کرد و از تسهیلاتی که دولت در اختیار گذاشته، حداکثر استفاده را نمود.
استاندار اصفهان تاکید کرد: فرماندار جدید باید برای وحدت و همدلی تلاش کند و از مسائل سیاسی و خط بازی دوری نماید چرا که ملاک مدیریت ها در شهرستانها کاری بودن آنهاست و در این مسیر باید از توان و ظرفیت جوانان و زنان استفاده شود.
دکتر مهرعلیزاده در پایان با اشاره به رشادتهای سردار سرلشکر پاسدار شهید حاج ابراهیم همت فرمانده دلاور لشکر 27 محمد رسول الله که از افتخارات این شهر می باشد ، اظهار داشت: همین شهید همت در سن جوانی بخش مهمی از جنگ را اداره کرد و در مجموع جنگ و انقلاب توسط جوانها اداره شد و امروز نیز برای حل مشکلات باید به جوانها اعتماد و تکیه کرد.
گفتنی است در این مراسم از خدمات ارزشمند فرماندار سابق مهندس گلابی تقدیر شد و مهندس رفیعی نژاد به عنوان فرماندار جدید این شهرستان معرفی گردید.
همچنین استاندار اصفهان در بدو ورود به شهرضا مرقد مطهر امامزاده واجب التعظیم جعفرابن موسی کاظم علیه السلام(شاه رضا) را زیارت نمود و سپس با حضور در گلستان شهدای همیشه جاوید این شهرستان بویژه شهید سرافراز سردار سرلشکر پاسدار حاج محمد ابراهیم همت، نسبت به مقام شامخ این شهیدان ادای احترام نمود. 
تعداد بازدید: 190
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal