دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1396/12/26 استانداراصفهان: اقتدار همراه با احترام لازمه فعالیت نیروی انتظامی است/ پلیس باید با رانندگان خاطی برخورد جدی داشته باشد
استانداراصفهان: اقتدار همراه با احترام لازمه فعالیت نیروی انتظامی است/ پلیس باید با رانندگان خاطی برخورد جدی داشته باشد
دکتر محسن مهرعلیزاده در رزمایش طرح نوروزی سال 97 اظهارداشت: پلیس باید همان زبان خوش و در عین حال اقتدار؛ با مردم برخورد نماید و در مقابل بی قانونی ها به هیچ عنوان کوتاهی نکند.
به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری اصفهان، دکتر محسن مهرعلیزاده در رزمایش طرح نوروزی سال 97 با شعار پرهیز از خطر-آرامش در سفر، اظهارداشت: سال 96 سالی پر از حوادث و تجربیات متعدد برای همه ی مردم ایران و بویژه دست اندرکاران دولتی، سازمان های نظامی و انتظامی و خدمت رسان به مردم بود.
مهرعلیزاده ضمن تقدیر از خدمات این نیروها، اظهارداشت: نیروهای جان برکف و دلسوز انتظامی در سراسر کشور و در اصفهان در کنار مردم بودند و آرامش دهنده ی بخشی از آلام مردم بودند و در ناآرامی های دی ماه نیز با زبان لین به عنوان یک نیروی اجتماعی به نصیحت پرداختند و در جایی که نصایح نیروی انتظامی نتوانست قانع کننده باشد ، برخوردهای نامناسب از اغتشاشگران دید ولی با شکیبایی برخورد نمود و این نشان از اقتدار این نیرو دارد.
محسن مهرعلیزاده تصریح کرد: اقتدار یعنی با هم بودن و به پشتوانه قانون محکم عمل کردن و باصداقت صحبت کردن و قدم برداشتن، و اقتدار ابزار احترام در دل طرف مقابل با توجه به جایگاه و شأن نیروی انتظامی ایجاد نمودن است.
وی با بیان اینکه خوشبختانه نیروی انتظامی هرسال بیشتر از سال قبل اقتدار از خود نشان می دهد، تصریح کرد: نیروی انتظامی در راستای استقرار نظم و قانون در کشور حرکت می کند و بخشی از فرهنگ سازی در جامعه بر عهده ی این نیرو است و با اجرا و رعایت قانون و تکیه برآن تلاش می کند که قانون را بعنوان فرهنگ در جامعه ساری و جاری نماید.
استانداراصفهان با تاکید بر اینکه قانون باید محور همه ی فعالیت ها باشد، اظهارداشت: قانون باید با رفتار اجتماعی افراد عجین باشد چرا که قانون خوب داشتن شرط کافی نیست و باید رعایت قانون ملاک قرار گیرد.
مهرعلیزاده تصریح کرد: بخش عمده ی اجرای قانون ، آموزش دادن و بخش نظارتی و الزام نمودن آحاد جامعه به قانون مداری است.
وی اظهارداشت: نیروی انتظامی و پلیس باید همچون گذشته با همان زبان خوش و در عین حال با اقتدار؛ محکم و غیرقابل نفوذ بودن و با لبخند بر لب ، با احترام روبرو شود با مردم روبرو شود و در مقابل بی قانونی ها به هیچ عنوان کوتاهی نکند.
محسن مهرعلیزاده با اشاره به اینکه آمار بالای تصادفات و تلفات جاده ای به هیچ عنوان زیبنده نیست، افزود: نباید اجازه داد که حادثه ای برای مسافران بوجود آید گر چه در بروز حوادث تنها پلیس مقصر نیست و رانندگان بایستی خود ، اجرا کننده ی قوانین باشند ولی نظارت پلیس می تواند تأثیرات زیادی داشته باشد.
مدیر ارشد استان افزود: انتظار می رود در طول سال و بویژه ایام نوروز ، پلیس با خوشرویی کامل با مردم و سختگیری برای متخلفان ، در جهت اجرای قانون اقدام نماید ؛ چرا که هیچ کس از بی قانونی لذت نمی برد.
استانداراصفهان از سازمان های ذیربط خواست که در سال 97 درجهت افزایش کمیت و کیفیت خدمات مسافرین برنامه ریزی های مطلوب تری داشته باشند.
تعداد بازدید: 76
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal