فرمانداری گلپایگان
خانه
1397/03/19 حضور پرشور مردم شهرستان گلپایگان در راهپیمایی روز جهانی قدس
حضور پرشور مردم شهرستان گلپایگان در راهپیمایی روز جهانی قدس
مردم انقلابی و همیشه در صحنه شهرستان گلپایگان با حضور حماسی و پر شور خود در راهپیمایی روز جهانی قدس، جنایات ضد بشری رژیم صهیونیستی را محکوم کردند.
 
 

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان گلپایگان ؛ امروز جمعه 18 خردادماه  96 مصادف با بیست و سوم ماه مبارک رمضان، مردم انقلابی و همیشه در صحنه شهرستان گلپایگان همزمان با سراسر کشور با حضور حماسی و پر شور خود در راهپیمایی روز جهانی قدس، جنایات ضد بشری رژیم صهیونیستی را محکوم کردند.
 

مردم روزه‌ دار و ولایت‌مدار شهرستان گلپایگان با لبیک به ندای حضرت امام (ره) و رهبر معظم انقلاب، صحنه‌های زیبایی از ولایت‌مداری، وفاداری به نظام مقدس اسلامی، حمایت از دستاوردهای انقلاب اسلامی و نیز پشتیبانی از مردم مظلوم فلسطین را به تصویر کشیده و یک‌صدا فریاد مرگ بر اسرائیل را سر دادند.

 
 

قشرهای مختلف مردم اعم از زن و مرد و پیر و جوان هم صدا با دیگر مسلمانان در روز جهانی قدس با شعارهای مرگ بر اسرائیل حمایت خود را از ملت مظلوم فلسطین ابراز داشته و با در دست داشتن پلاکارد و پرچم‌هایی در محکومیت جنایت‌های رژیم صهیونیستی و آمریکای جنایتکار در این راهپیمایی شرکت کردند و فریاد مرگ بر اسرائیل را آن چنان سر دادند که لرزه بر اندام این رژیم غاصب انداخت.

روحانیون، دانشجویان، اساتید دانشگاه‌ها، ائمه جمعه و جماعات، مدیران و رؤسای ادارات و نهادها، مقام‌های سیاسی، امنیتی، نظامی و انتظامی، بسیجیان، ورزشکاران، در کنار بازاریان و جوانان و نوجوانان با حضور گسترده خود در این راهپیمایی، حمایت خود را از مظلومان جهان به ویژه مردم مظلوم فلسطین اعلام کردند

 
90
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal