فرمانداری گلپایگان
خانه
1397/01/21 برگزاری اولین جلسه کارگروه مدیریت پسماند شهرستان گلپایگان در سال 97
برگزاری اولین جلسه کارگروه مدیریت پسماند شهرستان گلپایگان در سال 97

اولین جلسه کارگروه مدیریت پسماند شهرستان گلپایگان در سال 97 به ریاست مهندس محمد رضا توسلی سرپرست فرمانداری شهرستان گلپایگان و اعضای کارگروه به دبیری اداره حفاظت محیط زیست شهرستان مورخه 97/01/21 در محل فرمانداری گلپایگان تشکیل شد.

مهندس محمد رضا توسلی سرپرست فرمانداری شهرستان گلپایگان در این جلسه به مراکز دپو موقت زباله شهرهای شهرستان ،فنس کشی مناسب وضرورت توجه به بحث مدیریت دفن پسماند شهرستان گوگد اشاره کردند.

 
 

سرپرست فرمانداری درادامه تصریح کرد : اگر جمع‌ آوری پسماند های شهری و تفکیک آن ها خوب مدیریت نشود به یک معضل زیست‌ محیطی تبدیل خواهد شد لذا جمع‌آوری و تفکیک زباله های خانگی و همچنین صنعتی این شهرستان باید بیش از پیش مدیریت و ساماندهی شود.

سرپرست فرمانداری موضوع مدیرت پسماند را یکی از الویت های مهم کاری دانست که سلامت و محیط زیستی مردم و محیط طبیعی را به دنبال خواهد داشت؛ خاطرنشان کرد: یکی از مهم‌ ترین مسائلی که می‌ تواند آسیب ‌های جدی و جبران‌ ناپذیری به محیط‌ زیست و سلامتی جامعه و همچنین محیط طبیعی وارد کند دفع غیر بهداشتی زباله‌ ها  می باشد که با مدیریت صحیح می توان این چالش محیط زیستی را برطرف کرد.

در ادامه جلسه مقرر گردید شهرداری ها سبت به آماده سازی و راه اندازی کارخانه بازیافت شهرستان و پیگیری ،اقدامات لازم را بعمل آورند.

تعداد بازدید: 88
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal