فرمانداری گلپایگان
خانه
1396/12/21 جلسه گارگروه مدیریت پسماند شهرستان گلپایگان
جلسه گارگروه مدیریت پسماند شهرستان گلپایگان

چهارمین جلسه گارگروه مدیریت پسماند شهرستان گلپایگان روز شبه مورخ 96/12/20 به ریاست مهندس توسلی سرپرست فرمانداری گلپایگان و با حضورحجت الاسلام امیر خانی دادستان محترم شهرستان و سایر اعضاء برگزار گردید .

 

مهندس توسلی سرپرست فرمانداری گلپایگان ضمن اشاره به بخش نامه صادره از معاونت محترم محیط طبیعی و تنوع زیستی سازمان حفاظت از محیط زیست مبنی بر برنامه ریزی ،مدیریت و پاکسازی محورهای مختلف شهرستان ها ،درآستانه شروع سال نو خواستارهمکاری شهردارها و بخشداری ها و ستاد سفرهای نوروزی جهت اجرای برنامه مذکور شدند.

 سرپرست فرمانداری گلپایگان در ادامه به قانون مدیریت پسماند اشاره و عنوان داشتند که جهت تحقق اصل 50 قانون اساسی و به منظور حفظ محیط زیست کشور از آثار زیانبار پسماند ها و مدیریت بهینه آنها ، کلیه وزارتخانه ها ،سازمانها و نهادهای عمومی غیر دولتی ،شرکتها ،اشخاص حقیقی و حقوقی موظفند مقررات و سیاست های مقرر در این قانون را رعایت نمایند.

مهندس توسلی در ادامه متذکر شدند طبق ماده هفت این قانون ،مدیریت اجرای پسماندهای صنعتی به عهده تولید کننده خواهد بود و در صورت تبدبل آن به پسماند عادی بر عهده شهرداری ها و بخشداری ها خواهد بود.

در ادامه جلسه مسائلی مربوط به شرکت بازیافت و انشعابات غیر دائم مطرح و تصمیماتی اتخاذ گرید .

 

 

تعداد بازدید: 72
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal