فرمانداری گلپایگان
خانه
1396/11/18 افتتاح پروژه های عمرانی ، خدماتی بمناسبت ایام ا.. دهه فجر در شهرستان گلپایگان
افتتاح پروژه های عمرانی ، خدماتی بمناسبت ایام ا.. دهه فجر در شهرستان گلپایگان

 

محمدرضا توسلی سرپرست فرمانداری گلپایگان گفت: پروژه های عمرانی، رفاهی و خدماتی شهرستان گلپایگان با اعتباری بالغ بر 200 میلیارد ریال از محل اعتبارات دولتی و بخش خصوصی در ایام دهه فجر افتتاح شد.

مهندس محمدرضا توسلی سرپرست فرمانداری گلپایگان دوشنبه مورخ 16 بهمن 96 در حاشیه آیین افتتاح و بهره برداری ،‌ ضمن تقدیر از اقدامات و خدمات سه ساله حسین فراست فرماندار سابق شهرستان اظهار داشت: 5 طرح از 46 پروژه عمرانی، رفاهی و خدماتی شهرستان گلپایگان به صورت نمادین  امروز افتتاح می شود که پروژه های فوق با اعتباری بالغ بر 200 میلیارد ریال از محل اعتبارات دولتی و بخش خصوصی صورت گرفته است.

مهندس توسلی عنوان نمود: طرح هادی روستای فرج آباد در بخش بافت قدیم و جدید با همکاری بنیاد مسکن، بخشداری و دهیاری با اقداماتی شامل زیرسازی، جدول گذاری و آسفالت با اعتباری بالغ بر 4 میلیارد ریال اجرایی شد.

 

وی افزود: همچنین در این راستا طرح های هادی در روستاهای زرنجان، استهلک، رباط ملکی، نیوان و غرقاب صورت گرفته و با توجه به تلاش برای تجهیز شدن اراضی کشاورزی شهرستان به سیستم آبیاری تحت فشار و نوین که تاکنون اعتباری بالغ بر 90 میلیارد ریال هزینه شده است، همچنین طرح آبیاری کم فشار روستای رباط ابوالقاسم به صورت نمادین مورد بازدید و افتتاح قرار گرفت که امیدواریم با اجرای این طرح ها آبیاری کشاورزی در روستاهای شهرستان رونق گیرد.

 

سرپرست فرمانداری گلپایگان با اشاره به بازدید از پایگاه مقاومت بسیج در روستای آرجان گلپایگان تصریح کرد: این طرح نیز با اعتبارات بسیج سازندگی و همکاری و مساعدت هیئت امنای محلی افتتاح و مورد بازدید قرار گرفت.

وی در پایان با بیان اینکه شاخص ترین پروژه مورد بازدید مسئولان استان اصفهان و شهرستان که به مناسبت دهه فجر صورت گرفت، افتتاح و بهره برداری از ساختمان اتاق اصناف شهرستان گلپایگان بود، افزود: این ساختمان در زمینی به مساحت دو هزار مترمربع با زیربنای 600 مترمربع در پنج طبقه با صرف اعتباری بالغ بر 20 میلیارد ریال از سوی اصناف شهرستان مورد بهره برداری قرار گرفت که با بهره برداری از این مرکز بالغ بر پنج هزار واحد صنفی از سوی 21 اتحادیه ساماندهی خواهد شد.

 
تعداد بازدید: 109
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal