فرمانداری گلپایگان
خانه
1396/10/28 فرماندار گلپایگان : افتتاح 46 پروژه عمرانی، خدماتی و کشاورزی در دهه فجر در گلپایگان
فرماندار گلپایگان : افتتاح 46 پروژه عمرانی، خدماتی و کشاورزی در دهه فجر در گلپایگان

فرماندار گلپایگان گفت: در دهه فجر امسال 46 پروژه شامل پروژه‌های عمرانی، خدماتی و کشاورزی با اعتبار 17 میلیارد و 500 میلیون تومان در این شهرستان به بهره‌برداری می‌رسد.

حسین فراست فرماندار گلپایگان در جلسه ستاد گرامیداشت دهه فجر شهرستان گلپایگان که مورخ 10/27/ 96 در سالن اجتماعات فرمانداری گلپایگان برگزار شد با تسلیت شهادت دریانوردان نفتکش سانچی، اظهار کرد: بر اساس مصوبات کمیته برنامه‌ریزی ستاد دهه فجر و طبق روال هر سال یک روز به عنوان افتتاح پروژه‌ها اختصاص داده می‌شود.

وی افزود: در دهه فجر امسال 46 پروژه شامل پروژه‌های عمرانی، خدماتی و کشاورزی با اعتبار 17 میلیارد و 500 میلیون تومان با تأمین اعتبارات از سوی دولت و بخش خصوصی به بهره‌برداری می‌رسد.

فرماندار گلپایگان گفت: از سوی اداره برق شهرستان 19 پروژه برق‌رسانی با اعتبار سه میلیارد و 250 میلیون تومان به بهرهبرداری می‌رسد.

وی ادامه داد: فاز دوم تبدیل شبکه به کابل خودنگهدار حدود دو میلیارد تومان تاکنون هزینه در برداشته است که شاخص‌ترین پروژه محسوب می‌شود قابل افتتاح است.

فراست اضافه کرد: روشنایی معابر اصلی مسکن مهر با اعتبار 130 میلیون تومان، روشنایی معابر روستای سعیدآباد با اعتبار 56 میلیون تومان و روشنایی بلوار روستای رباط سرخ با هزینه 40 میلیون تومان انجام شده است.

وی ابراز کرد: بازسازی مجتمع فیاض‌بخش در محل اداره بهزیستی با اعتبار 80 میلیون تومان انجام شده است، این مجتمع با 8 نیرو فعالیت دارد.

فرماندار گلپایگان با بیان این‌که پروژه میدان تقاطع چهار راه صالح پیغمبر با اعتبار 150 میلیون تومان پایان یافت، مطرح کرد: کارگاه تولیدات بتونی در شهر گلشهر با اعتبار 700 میلیون تومان به اتمام رسیده است.

وی گفت: اتاق اصناف گلپایگان در زمینی به مساحت دو هزار متر مربع و زیر بنای 600 متر مربع در پنج طبقه با صرف اعتبار حدود یک میلیارد تومان به اتمام رسیده است، این پروژه در سطح استان بی‌نظیر است.

فراست در ادامه بیان کرد: از سوی منابع طبیعی و آبخیزداری گلپایگان دو پروژه جنگل‌کاری با بذر بادام دیم در منطقه قرغن در سطح 40 هکتار و 15 هکتار از محل اعتبارات تملک دارایی به اتمام رسیده است؛ همچنین از سوی بنیاد شهید و امور ایثارگران ساماندهی گلزار شهدای روستای دُر و شورچه انجام شده است.

وی با اشاره به این‌که کشتارگاه صنعتی دام با دریافت پروانه بهداشتی آماده بهره برداری است، اذعان کرد: این پروژه 6 میلیارد و 900 میلیون تومان هزینه در برداشته است که دو میلیارد آن از محل اعتبارات و تسهیلات بانکی و مابقی با آورده شخصی انجام شده است، این پروژه در سطح استان بی‌نظیر است که پس از بهره‌برداری منطقه غرب استان را تحت پوشش قرار میدهد.

فرماندار گلپایگان ابراز کرد: آبیاری کم فشار و قطره‌ای شرکت گلشن منطقه فیلاخص در شهر گلشهر در مساحت 10 هکتار با اعتبار یک میلیارد و 200 میلیون تومان از محل اعتبارت دولتی انجام شده است که از دیگر پروژه‌های قابل افتتاح در دهه فجر است؛ از سوی بنیاد مسکن گلپایگان نیز با همکاری بخشداری مرکزی سه پروژه شامل طرح هادی روستایی، زیرسازی و آسفالت و جاده‌سازی انجام شده است.

وی در ادامه اظهار کرد: بلوار سید جمال‌الدین سعیدآباد، آزادسازی میدان روستای ملازجان، دهیاری روستای کلوچان، بلوار اصلی روستای نیوان سوق، بلوار اصلی روستای رباط سرخ، احداث پارک بازی کودکان در روستای رباط سرخ و روستای غرقه انجام شده است؛ از طرف راه و شهرسازی نیز سه پروژه از جمله میدان ملازجان به طول 1.5 کیلومتر با صرف اعتبار 700 میلیون تومان انجام شده است.

فراست در پایان گفت: آسفالت محور نیوان- گوگد به طول 1.2 کیلومتر با صرف اعتبار حدود 115 میلیون تومان انجام شده است، آسفالت محور روستای فاویان- دستجرده به طول 3.5 کیلومتر نیز با صرف 550 میلیون تومان اعتبار انجام شد، این پروژه به مدت ده سال معوق مانده بود که با تلاش بخشداری و راه شهرسازی به اتمام رسید.

تعداد بازدید: 350
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal