فرمانداری گلپایگان
خانه
1396/09/27 برگزاری جلسه ستاد گرامیداشت مراسم 9 دی و دهه فجر انقلاب اسلامی با حضور فرماندار شهرستان،امام جمعه محترم گلپایگان و مسوولین شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری گلپایگان
برگزاری جلسه ستاد گرامیداشت مراسم 9 دی و دهه فجر انقلاب اسلامی با حضور فرماندار شهرستان،امام جمعه محترم گلپایگان و مسوولین شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری گلپایگان

فرماندار گلپایگان در جلسه ستاد گرامیداشت حماسه 9 دی و دهه فجر انقلاب اسلامی که مورخ 96/09/26 در سالن اجتماعات فرمانداری گلپایگان برگزار شد با اشاره به اهمیت این روز تأکید کرد: تمام ظرفیت دستگاه های اجرایی شهرستان در جهت هرچه باشکوه تر برگزار شدن این مراسم بکار گرفته شود و فعالیت های نمایشگاهی توسط آموزش و پرورش، تبلیغات محیطی توسط شهرداری ، فعالیت های بصری و مساجد توسط اداره اوقاف و امور خیریه  و کمیته های مربوطه و ادارات شهرستان در جهت برنامه ریزی و باشکوه تر برگزار شدن اقدامات لازم را به کار ببرند.

 

آیت‌الله سید علی طهماسبی امام جمعه گلپایگان درجلسه ستاد 9 دی شهرستان گلپایگان اظهار داشت: به دلیل عدم بصیرت و غفلت برخی نیروهای انقلاب، منازعه داخلی کشور به فتنه 88 تبدیل شد.

وی تصریح کرد: فتنه 88 علیه نظام جمهوری اسلامی طراحی شد و تمام سیلی‌خوردگان از انقلاب و خط امام با سوءاستفاده از وضعیت انتخابات وارد صحنه شدند تا جایی که نظام را به مرز نابودی بکشانند.

امام جمعه گلپایگان با اشاره به اینکه برخی افراد بی‌بصیرت در جریان انتخابات سال 88 چراغ سبز دشمنان شدند، گفت: ما معتقدیم سران فتنه کار ناشایستی انجام دادند و به نظام و خون شهدا خیانت کردند.

وی افزود: این جریان منجر به جنگ خیابانی و سردادن شعارهای ضدانقلاب و آتش زدن پرچم منقش به اسم امام حسین(ع) و شکستن حرمت عاشورا شد.

طهماسبی گفت: در کشور ممکن است اختلاف سلیقهای و نظر سیاسی وجود داشته باشد که قطعأ لازمه پیشرفت نظام است اما از سوی احزاب مختلف خط قرمزهای کشور باید حفظ شود.

 

وی با بیان اینکه نظام، خون شهدا و ولایت فقیه خط قرمز جمهوری اسلامی هستند و باید حفظ و پاسداری شوند، گفت: باید کسانی که معتقد به نظام و امام و دغدغه خون شهدا دارند 9 دی را گرامی بدارند، اتحاد و همبستگی مردم در صحنه راهپیمایی 9 دی توطئه بزرگ دشمنان را خنثی کرد.

امام جمعه گلپایگان با بیان اینکه 9 دی مربوط به تمام اقشار مختلف مردم است، گفت: پس از انتخابات وقتی مردم متوجه شدن که کاندیدای مورد نظر آنان از نظام و ولایت فقیه فاصله گرفته در راهپیمایی 9 دی شرکت کردند.

وی با بیان اینکه هیچ کس نباید 9 دی را به نفع خودش مصادره کند، گفت: 9 دی روز میثاق همه نیروهای انقلاب است و هر سال باید با 9 دی تجدید پیمان بست.

طهماسبی تأکید کرد: مناسبت 9 دی موجب تقویت، وحدت و یکپارچگی ملت می‌شود و باید از این مناسبت ملی برای اتحاد و یکپارچگی استفاده شود.

وی با بیان اینکه صدایی دال بر تفرقه و تشنج نباید از گروه خاصی در مراسم 9 دی شنیده شود و باید اصل وحدت خط قرمز همگان قرار گیرد، گفت: باید خدمات نظام در طول 38 سال از انقلاب برای مردم تبیین و بازگو شود زیرا بزرگترین خدمت نظام به مردم ایجاد عزت بود.

امام جمعه گلپایگان اذعان کرد: سال‌های طولانی قدرت‌های بزرگ ایران را منکوب کردند اما با پیروزی انقلاب به برکت خون شهدا آوازه ایرانی در تمام دنیا طنین انداز شد.

وی با اشاره به اینکه انتخاب مسؤولان از سوی مردم ایران نشانه رعایت دمکراسی در ایران است، گفت: پس از پیروزی انقلاب زندگی کردن مردم در روستاهای کشور در وضعیت اسف‌باری بود.

طهماسبی با بیان اینکه انقلاب به جوانان روحیه خودباوری داده است، گفت: کشور در زمینه‌های مختلف از جمله پزشکی، علمی، نانو و فناوری پیشرفت کرده است تا جایی که در دنیا حرف برای گفتن داریم.

وی با بیان اینکه با توجه به مشکلات پیش روی کشور اما نباید خدمات نظام نادیده گرفته شود، افزود: باید در دهه فجر فعالیت‌ها و خدمات نظام برای مردم بازگو و رسانه‌ای شود.

 

امام جمعه گلپایگان با بیان اینکه زندگی کردن به صورت اشرافی‌گری برای مسؤولان یکی از آسیب‌های نظام است و باید زندگی آنان نیز متوازن با مردم باشد، افزود: اگر خوی اشرافی‌گری در مسؤولان ترویج پیدا کند قطعأ مردم با نظام فاصله می‌گیرند.

وی با بیان اینکه از آسیب‌های نظام نباید غفلت کرد، گفت: دهه فجر کلیشه‌ای نباید برگزار شود بلکه باید آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب احیا شود و به یک سخنرانی بسنده نشود.

تعداد بازدید: 364
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal