فرمانداری گلپایگان
خانه
1396/08/24 فرماندار شهرستان اعلام کرد گلپایگان در ارسال کمک‌های مردمی و چادر  به استان کرمانشاه نخستین شهرستان استان بوده است.
فرماندار شهرستان اعلام کرد گلپایگان در ارسال کمک‌های مردمی و چادر به استان کرمانشاه نخستین شهرستان استان بوده است.

حسین فراست فرماندار گلپایگان در جلسه ستاد مدیریت بحران که مورخ 96/08/23 در سالن اجتماعات فرمانداری گلپایگان برگزار شد با ابراز تأسف از وقع زلزله شامگاه یکشنبه که منجر به کشته شدن جمع کثیری از هموطنان در استان کرمانشاه شد، اظهار داشت: حادثه هیچ‌گاه خبر نمی‌کند و باید ستاد مدیریت بحران همواره در حالت آماده باش باشد.

وی با انتقاد از سیل‌بند مسکن مهر گلپایگان که عاملی برای ورود سیل در این منطقه خواهد شد، گفت: سخن گفتن از عدم مقاوم سازی در ساخت واحدهای مسکن مهر اظهار نظر سیاسی نیست بلکه جان مردم در خطر است و ما در شهرستان با یک کانون خطر مواجه هستیم.

فرماندار گلپایگان با بیان اینکه این شهرستان در ارسال کمک‌ها مردمی و  چادر به استان کرمانشاه نخستین شهرستان استان بوده است، گفت: اجرای مانور زلزله یک اعلام آمادگی برای دستگا‌ه‌های اجرایی در مواقع بحران است.

وی گفت:  مردم شهرستان در کمک به افراد زلزله دیده مایحتاج مورد نیاز مردم زلزله زده را اهدا کنند وپایگاه‌های امداد رسانی و جمع آوری کمک‌های مردمی به زلزله زدگان در شهرستانهای گلپایگان و گوگد و گلشهر ایجاد شود.

فراست با اشاره به شیوع بیماری آنفولانزای حاد پرندگان در استان، گفت: سال گذشته دستگاه‌های اجرایی از جمله شبکه دامپزشکی، شبکه بهداشت و درمان و جهاد کشاورزی با انجام تمهیدات لازم از بروز این بیماری در شهرستان جلوگیری کردند و گلپایگان پایلوتی برای سایر شهرستان‌های استان شد.

وی افزود: امسال نیز بر اساس ارزیابی عملکرد سال گذشته باید نقاط قوت تقویت شود و نقاط ضعف شناسایی و بر طرف شود؛ برخی براساس سودجویی تعدادی طیور را وارد شهرستان کردند اما سال گذشته ضرر و زیانی بر واحدهای مرغداری صنعتی وارد نشد و تنها در برخی طیور روستاها مشاهده شد.

فرماندار گلپایگان تأکید کرد: برای اطلاع رسانی عموم مردم در توصیه ایمنی و‌ جلوگیری از بروز ویرس آنفولانزای پرندگان بنر و بروشور در معابر و اماکن عمومی نصب ‌شود.

وی در پایان بیان داشت: سه نقطه حادثه خیر شهرستان آسفالت قوس محور در تیکن، اصلاح پیچ گدار سرخ، ارائه طرح هندسی سه راهی سعیدآباد - درب امام‌زاده ابراهیم می باشد که زودتربا اقدامات دستگاههای مسئول  مرتفع شود .

تعداد بازدید: 189
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal