فرمانداری گلپایگان
خانه
1396/07/25 جلسه هماهنگی برگزاری تجمع اعتراض آمیز مردمی و دانشجویی در اعتراض به اظهارات ضدایرانی ترامپ در فرمانداری شهرستان گلپایگان تشکیل شد
جلسه هماهنگی برگزاری تجمع اعتراض آمیز مردمی و دانشجویی در اعتراض به اظهارات ضدایرانی ترامپ در فرمانداری شهرستان گلپایگان تشکیل شد

حسین فراست فرماندار گلپایگان در جلسه هماهنگی برگزاری تجمع مردمی و دانشجویی در اعتراض به سخنان ترامپ که مورخ 96/07/24 در فرمانداری گلپایگان برگزار شد اظهارداشت: مسؤولان و مردم در سراسر کشور در اعتراض به سخنان سخیف و توهین‌آمیز ترامپ رئیس جمهور آمریکا واکنش‌‌ نشان دادند که نشان دهنده حرکت وحدت بخشی بود.

فرماندار گلپایگان گفت: در شهرستان گلپایگان نیز با هماهنگی لازم در این جلسه تجمع اعتراض آمیز مردمی و دانشجویی نسبت به سخنان سخیف و توهین‌آمیز ترامپ رئیس جمهور آمریکا به جمهوری اسلامی ایران و سپاه پاسداران در شهرستان گلپایگان برگزار می شود.

فرماندار گلپایگان با بیان اینکه تجمع اعتراض آمیزی از سوی دانشجویان با محوریت دانشگاه‌های گلپایگان در محل دانشگاه ها برگزار شود، تأکید کرد: تجمع اعتراض آمیز مردمی نیز روز جمعه 28 مهرماه پس از اقامه نماز جمعه گلپایگان با حضور گسترده نمازگزاران برگزار می‌شود تا نمود و نماد بیشتری داشته باشد.

فراست با بیان اینکه سخنان سخیف و توهین‌آمیز ترامپ با توجه به خط و مشی سیاسی در کشور موجب ایجاد وحدت در کشور عزیزمان ایران اسلامی شد، گفت: دولت و ملت ایران همواره قدردان تلاش‌های سپاه پاسداران در جهت نابودی گروه‌های تروریستی هستند زیرا پویایی کشور مرهون سپاه پاسداران است.

وی اذعان کرد: سخنان توهین آمیز ترامپ در تحریف نام خلیج فارس و قرار دادن نام سپاه پاسداران در لیست سازمان‌های تروریستی نشان‌دهنده ترس استکبار جهانی از قدرت جمهوری اسلامی است.

فرماندار گلپایگان گفت: در پایان این تجمع اعتراض آمیز بیانیه‌ای در راستای حمایت از سپاه پاسداران و مقابله همه‌جانبه با دشمنی‌های آمریکا علیه ملت ایران قرائت می‌شود.

در ادامه حمیدرضا یاوری با تسلیت شهادت امام سجاد(ع)، اظهارداشت: سخنان سخیف ترامپ احساسات ملت و دولت جمهوری اسلامی را جریحه‌دار کرده است.

وی با اشاره به سخنان فرمانده کل سپاه پاسداران در دیدار با وزیر امور خارجه، گفت: سپاه پاسداران همواره گوش به فرمان رهبر در کنار رئیس جمهور کشور خواهد ایستاد.

جانشین ناحیه مقاومت بسیج سپاه پاسداران تأکید کرد: حمایت دولت و ملت از سپاه پاسداران نشان‌‍دهنده این که همه در راستای یک ارزش واحد که حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی است در میدان عمل هم‌دل و هم‌صدا هستیم.

تعداد بازدید: 222
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal