فرمانداری گلپایگان
خانه
1396/07/15 به مناسبت هفته ناجا  مراسم صبحگاه مشترک نیروهای انتظامی شهرستان گلپایگان برگزار شد
به مناسبت هفته ناجا مراسم صبحگاه مشترک نیروهای انتظامی شهرستان گلپایگان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری گلپایگان، صبح امروز مورخ 96/07/15 در دومین روز از هفته ناجا مراسم صبحگاه مشترک نیروهای انتظامی و نظامی و یگان‌های تخصصی پلیس با حضور امام جمعه، فرماندار، اعضای شورای تأمین و مسؤولان شهرستان در محل ستاد فرماندهی انتظامی شهرستان گلپایگان برگزار شد.

در این مراسم ضمن قرائت پیام تبریک سردار حسین اشتری فرماندهی کل ناجا، فرماندهی انتظامی شهرستان گلپایگان به همراه اعضای شورای تأمین شهرستان با ادای احترام به مقام شامخ شهدای نیروی انتظامی و شهدای نظم و امنیت گلپایگان سان دیدند.

 

همچنین به 30 نفر از پرسنل نیروی انتظامی، و همچنین به 4 بسیجی که در تأمین امنیت دهه نخست ماه محرم با نیروی انتظامی همکاری داشتند لوح تقدیر و جوائزی اهدا شد.

 هفته گرامیداشت نیروی انتظامی با شعار«پلیس برای امنیت، امنیت برای همه» از 14 مهر ماه آغاز و تا 20 مهر ماه ادامه دارد

تشکیل اقلیم جدید در کردستان به دلیل ترس از قدرت ایران است.

امام جمعه گلپایگان گفت: دشمنان با توطئه‌ به دنبال تشکیل اقلیم جدید در کردستان عراق هستند و این به دلیل ضعف ما نیست بلکه به دلیل ترس از قدرت جمهوری اسلامی ایران است.

حجت الاسلام محمدعلاء الدینی صبح امروز در صبحگاه مشترک نیروی انتظامی و نظامی گلپایگان با تبریک هفته نیروی انتظامی، اظهارداشت: ایام محرم متعلق به امام حسین(ع) و یاران باوفایش است که حماسه وعرفان این بزرگواران در سراسر گیتی طنین انداز شد.

 

وی با بیان اینکه در کشوری زندگی می‌کنیم که حاکمیت آن را ولایت فقیه برعهده دارد، افزود: امروز در کشور فرماندهی کل نیروهای مسلح برعهده رزمنده توانا و جانبازی که دشمنان در برهه‌های مختلف برای ترور و حتی نابودی حاکمیت آن نقشه‌های فراوان می‌کشند.

امام جمعه گلپایگان افزود: به برکت امام راحل(ره) و شهدا فقیهی عادل و توانا فرماندهی کل قوا نیروهای مسلح را برعهده دارد اما در برخی کشورهای دیگر فرمانده نیروهای مسلح و حاکمیت آنان تنها پیرو هوای نفس و قدرت طلبی است.

وی با بیان ما امروز شرایط ما در کشور شعب ابی‌طالب نیست بلکه بدر و خیبر است، گفت: دشمنان با توطئه‌ به دنبال تشکیل اقلیم جدید در کردستان عراق هستند و این به دلیل ضعف ما نیست بلکه به دلیل ترس از قدرت جمهوری اسلامی ایران است.

 

علاءالدینی با بیان اینکه نتانیاهو و ترامپ برای براندازی نظام بدل‌سازی و نقشه‌ می‌کشند زیرا به جایگاه و عظمت ایران اسلامی که از برکت امام حسین(ع) است و در سراسر جهان کشورهای جهان در حال دیکته شدن است پی بردند، افزود: امروز الگوی نیروهای مسلح ما برگرفته از نیروهای سپاه امام حسین(ع) در سال 61 هجری است.

وی گفت: نیروهای مسلح کشور ما در 8 سال دفاع مقدس و امروز در تأمین امنیت داخل کشور از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کنند.

امام جمعه گلپایگان خاطرنشان کرد: امروز دشمنان انقلاب به دنبال بر هم زدن امنیت اجتماعی، خانوادگی و نظام مقدس جمهوری هستند زیرا کشور ما منادی وحدت است و همین اتحاد، هم فکری و وحدت بین شیعه و سنی، قبایل مختلف و نیروهای مسلح کشور خنثی کننده توطئه‌های دشمنان خواهد بود.

وی با قدردانی از حوزه‌های مختلف نیروی انتظامی در شهرستان، بیان داشت: امروز با گسترش فضای مجازی پلیس فتا پیشرو و پیش قراول است.

علاء الدینی بیان کرد: درسال جاری نیروهای انتظامی و نظامی ما توطئه‌های دشمنان را در مجلس شورای اسلامی و حرم مطهر امام (ره) خنثی و منهدم کردند.

 

وی تأکید کرد: هفته نیروی انتظامی فرصت مناسبی برای بر طرف شدن نقص چارت سازمانی است که به دلیل کمبود امکانات جوابگو نیاز امروز جامعه نیست زیرا در گذشته مسکن مهر و سد عظیم کوچری وجود نداشت و باید برای ورود گردشگران در شهرستان همه امکانات برای تأمین بیشتر امنیت فراهم شود.

امنیت محصول خرد جمعی است

حسین بساطی در این آیین اظهارداشت: هفته نیروی انتظامی امسال باشعار «پلیس برای امنیت و امنیت برای همه» نشان دهنده همبستگی، همدلی و هماهنگی بین مردم و پلیس ومسؤولان اداری است.

وی با قدردانی ازدستگاه‌های مختلف شهرستان به ویژه اعضای شورای تأمین در همکاری با پلیس انتظامی گلپایگان، گفت: هفته نیروی انتظامی فرصت مناسبی برای برنامه‌‌ریزی در راستای تولید امنیت بیشتراست.

فرمانده انتظامی گلپایگان با اشاره به اینکه شهرستان گلپایگان با توجه به اینکه در موقعیت جغرافیائی و استرائیژیکی قرار دارد اما امنیت مطلوب در آن حاکم است، تصریح کرد: در 6 ماهه نخست امسال با کاهش 10 درصدی جرائم مواجه بودیم که نشان حاصل همدلی و هماهنگی بین مردم و پلیس و دستگ‌های متخلف شهرستان است.

وی با بیان اینکه امنیت محصول خرد جمعی است زیرا احساس امنیت پایدار از امنیت مهم‌تر است و امروز این مهم در شهرستان گلپایگان محقق شده است، گفت: در سال جاری در شهرستان با کاهش 50 درصدی تصادفات درون شهری و 32 درصدی تصادفات برون شهری مواجه بودیم.

بساطی تأکید کرد: تأمین امنیت از مطالبات به حق مقام معظم رهبری که باید نیروی انتظامی در راستای امنیت در حوزه‌های مختلف تلاش مضاعف داشته باشد.

تعداد بازدید: 340
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal