فرمانداری گلپایگان
خانه
1397/01/08 برگزاری جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان گلپایگان در سالن اجتماعات فرمانداری گلپایگان
برگزاری جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان گلپایگان در سالن اجتماعات فرمانداری گلپایگان

جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان گلپایگان به ریاست مهندس توسلی سرپرست فرمانداری و با حضور دادستان شهرستان و سایر اعضاء درروزچهارشنبه مورخ 97/01/08 درسالن اجتماعات فرمانداری گلپایگان برگزار گردید.

سرپرست فرمانداری با اشاره به کاهش میزان بارش ها در سال زراعی جاری و به تبع آن کاهش منابع آبی، خواستار جدیت و فعالیت مستمر ادارات جهت برنامه ریزی بمنظور مقابله با بحران کم آبی در شهرستان شد.

 
 

مهندس توسلی با تاکید بر لزوم مدیریت صحیح مصرف آب شرب و کشاورزی به وظایف ذاتی دستگاههای ذیربط از جمله امورمنابع آب، اداره آب و فاضلاب شهری و روستایی، شرکت بهره برداری و نیز اداره جهاد کشاورزی در زمینه نظارت، برنامه ریزی و اطلاع رسانی در حوزه آب شرب و کشاورزی اشاره کردند  و انجام اقداماتی اصلاحی و پیشگیرانه در این زمینه را مهم ارزیابی نمودند.

در ادامه جلسه بررسی پیامدهای کم آبی در سال زراعی جاری و اتخاذ تدابیر و تمهیدات پیشگیرانه از جمله نظارت بر کشت محصولات کشاورزی، برنامه ریزی جهت زمان بهره برداری از چاههای آب، اطلاع رسانی و آموزش شهروندان در زمینه اصلاح الگوی مصرف و ... از مواردی بودند که در جلسه مطرح گردیدند.

تعداد بازدید: 76
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal