فرمانداری گلپایگان
خانه
1396/12/25 مراسم عطر افشانی گلزار مطهر شهدای شهر گلپایگان با حضور مهندس توسلی سرپرست فرمانداری گلپایگان ،امام جمعه محترم و سایر مسئولین شهرستان
مراسم عطر افشانی گلزار مطهر شهدای شهر گلپایگان با حضور مهندس توسلی سرپرست فرمانداری گلپایگان ،امام جمعه محترم و سایر مسئولین شهرستان

مراسم عطر افشانی گلزار شهدای شهرگلپایگان و بازدید از موزه شهدا با حضور مهندس توسلی سرپرست فرمانداری گلپایگان ،امام جمعه محترم گلپایگان و سایر مسئولین شهرستان به مناسبت روز شهید و شهادت در آخرین پنج شنبه سال 96برگزار شد.

امام جمعه گلپایگان در مراسم بازگشایی موزه شهدا بیان کرد:

هزینه برای حفظ ارزش های دفاع مقدس، هزینه نیست، سرمایه گذاری است.

امام جمعه گلپایگان با بیان اینکه هزینه برای انتقال ارزش های دفاع مقدس و شهید و شهادت سرمایه گزاری است، گفت: سپاه، بنیاد شهید و سایر قسمت هایی که در خصوص دفاع مقدس برنامه دارند و کار کرده اند، کمک کنند تا این مجموعه کامل شود.

آیت الله سید علی طهماسبی در مراسم غبار روبی و بازگشایی موزه شهدا در گلزار شهدای شهر گلپایگان برگزار شد، بیان کرد: مخارج صرف شده برای شهدا، هزینه نیست بلکه سرمایه گزاری است.

وی با اشاره به هزینه بالایی که اینجا صرف شده، اظهار کرد: این موزه باید با آثاری که از شهدا باقی مانده و بر روی نسل جوان و نوجوان اثر گذار است، پر شود ولی هنوز جز عکس شهدا چیزی به چشم نمی خورد.

آیت الله طهماسبی در ادامه تصریح کرد: بعد از غنی سازی این موزه می تواند برای دانش آموزان، جوانان و دانشجویان قابل استفاده باشد.

امام جمعه گلپایگان در انتها، خاطرنشان کرد: این موزه باید برای حضور مردم در عصر پنج شنبه ها و استفاده از آن آماده باشد.

 
 
 

تعداد بازدید: 100
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal