فرمانداری گلپایگان
خانه
1397/05/16 جلسه شورای راهبری خوشه محصولات لبنی گلپایگان در محل فرمانداری شهرستان گلپایگان تشکیل گردید
جلسه شورای راهبری خوشه محصولات لبنی گلپایگان در محل فرمانداری شهرستان گلپایگان تشکیل گردید
 
 

سومین جلسه شورای راهبری خوشه محصولات لبنی گلپایگان به ریاست سرپرست فرمانداری گلپایگان با حضورمعاون محترم صنایع کوچک شرکت شهرک های صنعتی استان اصفهان، عامل توسعه خوشه محصولات لبنی گلپایگان و نماینده تولید کنندگان محصولات لبنی شهرستان و سایر اعضاء سه شنبه مورخ 16 مرداد 97 در محل فرمانداری شهرستان گلپایگان برگزارشد.

سرپرست فرمانداری گلپایگان جلسه شورای راهبری خوشه محصولات لبنی گلپایگان بیان نمود : خوشبختانه شهرستان گلپایگان از پتانسیل بسیار خوبی در تولید شیر و محصولات لبنی برخوردار است که با تشکیل خوشه محصولات لبنی در این شهرستان و مدیریت مناسب در جهت تولید این محصولات، می توان زمینه ارتقای سطح تولید وگسترش بازارهای داخلی و صادراتی این محصول را فراهم نمود.

سرپرست فرمانداری گلپایگان تصریح کرد : اعتبار ملی برند گلپایگان در صنعت لبنیات وجود دارد و از عامل خوشه، مدیران و رؤسای دستگاه های اجرایی خواست که با همه توان خود درجهت ساماندهی صنعت لبنیات شهرستان تلاش کنند و خواستار اجرای یک کار بزرگ ملی  در صنعت لبنیات شهرستان با حضور تیم توسعه خوشه شد.

دکتر یارمحمدیان برنامه های حمایتی دولت برای بخش صنعت و تولیدکنندگان صنعت لبنیات را متذکر شد و تولید کنندگان را به حفظ ارتباط موثر با دستگاه های مربوطه و استفاده از این حمایت ها تشویق نمود.

 
تعداد بازدید: 39
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal