فرمانداری گلپایگان
خانه
1396/06/04 سخنرانی فرماندار گلپایگان در بین اصلاتین  نماز جمعه به مناسبت هفته دولت
سخنرانی فرماندار گلپایگان در بین اصلاتین نماز جمعه به مناسبت هفته دولت

به گزارش روابط عمومی فرمانداری گلپایگان، حسین فراست در بین اصلاتین  نماز جمعه  مورخ 96/06/03  ضمن تبریک هفته دولت وگرامیداشت یاد وخاطر شهیدان رجایی وباهنر ، اظهارداشت: به مناسبت هفته دولت 26 پروژه در شهرستان گلپایگان افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

وی افزود: این پروژه‌ها شامل روشنایی بلوار صنعت، روشنائی بلوار صفائیه و مجهز شدن شبکه برق خیابان‌های شهر گلپایگان به کابل خودنگهدار که با پیگیری نماینده محترم شهرستان در راستای تملک اعتبارات، این پروژه مهم در شهرستان اجرا شد.

فرماندار گلپایگان با اشاره به پروژه تصفیه خانه شهرستان گلپایگان که با هزینه بالغ بر 14 میلیارد تومان مورد بهره‌برداری قرار گرفت، تصریح کرد: شهر گلشهر نیز تا پایان سال جاری از آب سالم و تصفیه شده برخوردار می‌شوند.

وی با قدردانی از مدیریت جهادی شبکه بهداشت و درمان گلپایگان، بیان داشت: در دولت یازدهم شاهد بازسازی بیمارستان امام حمسین(ع) با کمک خیرین و اعتبارات دولتی بودیم، همچنین یکی از بهترین مراکز دیالیزم و تصویر‌برداری  دربیمارستان بیمارستان امام حمسین(ع) گلپایگان راه اندازی شده است .

فراست با اشاره به اینکه تجهیز زیر ساخت‌های فاز 2 شهرک‌صنعتی و گاز رسانی به این شرکت‌ها از دیگر اقدامات در دولت تدبیر و امید بوده است، بیان کرد: در دولت تدبیر و امید کشتارگاه  صنعتی دام توسط بخش خصوصی و با کمک اعتبارات دولتی به بهره‌برداری رسیده است.

 

وی با اشاره به اینکه مدت 10 سال جانمایی برای احداث کارخانه بازیافت که شهرستان های  گلپایگان ، خوانسار ،گلشهر و گوگد  را تحت  پوشش می‌داد معوق مانده بود، افزود: در دولت تدبیر و امید با با پیگیری های بعمل آمده در منطقه خم پیچ، تملک زمین انجام شد ودر حال حاضر حدود 80 درصد این پروژه پیشرفت داشته است و امیدواریم تا پایان سال به بهره‌برداری می‌رسد.

فرماندار گلپایگان از حمایت امام جمعه محترم و نماینده محترم شهرستان در همکاری با فرمانداری گلپایگان تشکر و قدرانی کرد افزود: در سال جاری شاهد برگزاری انتخابات دوره دوازدهم ریاست جمهوری بودیم که مردم متدین و فهیم شهرستان گلپایگان با حضور حداکثری خود در انتخابات ریاست جمهوری در غرب استان اصفهان درخشیدند تشکر وقدرانی می نمایم.

 

فراست با اشاره به برجام که ازابتکارات دولت تدبیر و امید بود افزود: زمانی  بود که ارتباط ما با کشورهای دنیا در زمینه سیاسی و اقتصادی قطع بود اما امروز  شاهد این هستیم که ارتباط ما با دنیا برقرار شده است و میلیاردها دلار ارز توسط سرمایه گذاران خارجی وارد کشور جمهوری اسلامی شده است که  این از نتایج برجام است.

وی با اشاره به اینکه در شهرستان گلپایگان 152 کارخانه زمینه اشتغال بیش از 4 هزار نفر را فراهم کرده است و تنها دو کارخانه در شهرستان تعطیل می باشد ، تأکید کرد: امروز باید اختلاف های انتخاباتی را کنار بگذاریم و همه دست به دست دهیم تا مشکلات کشور را رفع کنیم و زمینه پیشرفت  کشور عزیزمان ایران اسلامی را فراهم کنیم.

 

شایان ذکر است در خطبه های نماز جمعه به مناسبت هفته ازدواج و اشاعه الگوی ازدواج آسان از آقای سجودی و فاطمه نخعی زوج جوانی که مهریه 14 سکه داشتند با حضور امام جمعه محترم شهرستان ،فرماندار گلپایگان ، نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی  و رئیس اداره ورزش و جوانان با اهدا لوح تقدیر و هدیه تجلیل شد.


 
 
تعداد بازدید: 135
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal