فرمانداری گلپایگان
خانه
1395/10/11 روابط عمومی فرمانداری :
روابط عمومی فرمانداری :

جلسه اضطراری مدیریت بحران شهرستان بواسطه نشست زمین در جاده ارتباطی گلپایگان به گوگد واقع در بلوار آیت اله محمودی روز شنبه مورخ 95/10/11 در محل فرمانداری به ریاست حسین فراست فرماندار شهرستان و با حضور مهندس توسلی بخشدار مرکزی و اعضای شورا برگزار گردید.

در این جلسه دستگاههای خدمات رسان گزارش اقدامات صورت گرفته در زمینه نشست زمین بدلیل ریزش رشته قنات های زیرین جاده را ارائه نمودند.

در ادامه مهندس توسلی دبیر شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان با اشاره به هماهنگی های بعمل آمده و گزارش اقدامات کیفی ادارات خدمات رسان و امداد رسان و همچنین برخی ضعف های موجود طی سخنانی مسئول دستگاههای امدادی را به اهتمام بیشتر در مسائل بحرانی در سطح شهرستان توجه دادند.

حسین فراست فرماندار شهرستان ضمن قدردانی از همکاری و امداد رسانی سایر دستگاهای شهرستان پس از وقوع حادثه روز جمعه خاطرنشان کرد : بروز حوادث غیرقابل پیش بینی است اما نکته مهم این است که از وقوع حوادث بعدی و رخدادهای متصور پیشگیری کنیم.

فراست افزود : مسئولیت دستگاههای عضو شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان درخور توجه می باشد و هم افزایی دیگر دستگاهها نیز در مواقع بروز حوادث احتمالی می تواند نقش آفرین باشد لذا انتظار می رود دستگاهها و شهرداریها در صورت بروز حوادث احتمالی با تمام امکانات و تجهیزات در جهت خدمات رسانی اقدام نمایند.

تعداد بازدید: 131
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal