فرمانداری گلپایگان
خانه
1397/03/23 سرپرست جدید فرمانداری گلپایگان:اولویت دادن به منافع مردم یکی از اهداف فرمانداری ها است
سرپرست جدید فرمانداری گلپایگان:اولویت دادن به منافع مردم یکی از اهداف فرمانداری ها است

 

دکترحسین یارمحمدیان سرپرست جدید فرمانداری گلپایگان در مراسم معارفه خود که مورخ 97/03/23 در سالن ارشاد اسلامی شهر گلپایگان برگزار شد عنوان نمود: سپاس از ایزد منان که بار دیگربارقه های تدبیر و امید را در جامعه ما پدیدار کرد.اکنون سرنوشت کشور و نظام با عنایات خداوند متعال و رأی واراده ملی در دستان دولت تدبیر و امید است برخود لازم می دانیم تا به مدد عقل و اراده و ایمان، حمایت خود را از عقلانیت، خردجمعی و اعتدال گرایی اعلام نماییم.
 

سرپرست فرمانداری گلپایگان افزود: آزادی عقیده و بیان که جوامع بشری امروز به دنبال آن هستند در دین مبین اسلام وجود دارد و نکته دیگر اینکه اولین سطح امنیت، امنیت فیزیکی است یعنی جان شهروندان در یک شهرستان و استان و کشور باید تأمین بشود و این اساس تشکیل حکومت هاست ولی این یک مسأله ابتدایی است و بالاتر از آن امنیت اقتصادی به این معنی که رفاه مردم تأمین شود و دولت هایی که به رفاه اقتصادی مردم توجه می کنند یک مرحله بالاتر قرار دارند که باید تلاش کنیم مشکلات اقتصادی مردم را رفع کنیم و مرتبه بالاتر از آن امنیت انسانی است و انسان ها انسانند و بواسطه انسان بودن شان قابل احترامند، به انسان ها احترام بگذارید و انسان ها حق مخالفت دارند و حق آزادی عقیده و بیان و اظهار نظر دارند و دردین مبین اسلام بارها به آن اشاره شده است.

 

دکترحسین یارمحمدیان در خصوص پاسخگویی گفت: یک فرماندار می گوید من رئیس اجرایی شهرستان هستم و حقی دارم اما امروز سنت شکنی کنیم و از تکلیف صحبت کنیم و هرچه حق بالاتر، تکلیف هم بیشتر و لذا همه دستگاه های اجرایی و به خصوص فرمانداری باید درهمه حوزه ها پاسخگوی به مردم باشند و نمی شود که بگوییم به ماربطی ندارد.

سرپرست جدید فرمانداری گلپایگان یادآورشد: جناب آقای استاندار شعار کار، کار و کار را مطرح کردند و بنده اخلاقا ، شرعا و عقلا خودم را متعهد به عمل به این شعار می دانم و به صورت شبانه روزی به مردم گلپایگان خدمت کنیم پست مدیریت یعنی  خدمت و اگر کسی می خواهد هشت ساعت کار کند برود و پست کارشناسی بگیرد.

دکترحسین یارمحمدیان افزود: در کشورهای پیشرفته صنعتی درب اتاق مدیران به روی دو قشر  باز است، اول صاحبان علم، علمی که به خلاقیت و نوآوری و توسعه منجر شود و دوم صاحبان سرمایه،امروز باید دست سرمایه گذار را بگیریم و دعوت کنیم و دستگاه فرمانداری در حوزه شهرستان باید جذب سرمایه گذار بکند و استانداری در سطح استان و دستگاه های ملی در سطح کشور تا بتوانیم سرمایه را وارد ایران کنیم.

وی با تأکید بر احترام به سرمایه گذار و جذب آنها و حذف بروکراسی اداری گفت: در برخی از کشورهای پیشرفته صدور مجوزها به شش ساعت رسیده است و ما باید در کارها بوروکراسی اضافه را حذف کنیم.

دکتریارمحمدیان خاطرنشان کرد: مسأله بسیار مهمی که وظیفه فرمانداری است جذب اعتماد عمومی است و باید به استقبال گروه های ذی نفوذ رفته و آنها را جذب نظام جمهوری اسلامی بکنیم و رفتار سازمانی و اینکه فردی الزاما دنبال منافع دستگاه خودش باشد غلط است و منافع مردم در اولویت قرار دارد و باید این را سرلوحه کار خودمان قرار دهیم و به آن عمل کنیم.

سرپرست جدید فرمانداری گلپایگان تأکید کرد: اتاق فکر باید تشکیل شود و اتاق فکری که اعضایش الزاما منصوب فرماندار نباشند چون وقتی شما فردی را منصوب می کنید به اصطلاح علمی در فرد عقلانیت محدود به وجود می آید و سعی می کند افکار خودش را با افکار فرماندار تنظیم کند و یا زمانی یک فرد را مشاور می گذاریم، چیزی را می گوید که من خوشم بیاید، لذا دچار عقلانیت محدود نشویم و اتاق فکری ایجاد کنیم که بعضا نظرات مخالف با فرماندار داشته باشند و بتوانند راحت مطالب خودشان را بیان کنند.

سرپرست جدید فرمانداری گلپایگان عنوان نمود: ما می توانیم آینده را بسازیم و تغییر بدهیم که روش های مختلف علمی دارد ازجمله سناریو نویسی.

سرپرست جدید فرمانداری گلپایگان عنوان کرد: از استاندار فرهیخته استان اصفهان تشکر می کنم به خاطر جوان باوری و جوان یاوری.آقای دکترمهرعلیزاده به جوانان اعتقاد دارد و عمل می کند، یعنی هم جوان باور است و هم جوان یاور.

دکترحسین یارمحمدیان اظهار داشت: جان و آبرو و اعتبار و مسئولیت ما مدیون ایثارگران و خون شهیدان است.

وی افزود: امیدوارم بتوانیم خدمتگزاری صادق برای نظام جمهوری اسلامی ایران باشیم و در رفتارمان به منافع ملی توجه کنیم و قدرت و ثروت و منزلت تعریف منافع ملی است و بدانیم که کشورمان باید قدرتمند و ثروتمند باشد و ما در عرصه های بین المللی باید منزلت داشته باشیم و به قانون گرایی احترام بگذاریم و به قانون عمل کنیم و انشاالله در موضوعات بتوانیم از رهنمودهای رهبر معظم انقلاب استفاده نماییم و در راستای سیاستهای دولت تدبیر و امید قدم برداریم.

 
تعداد بازدید: 105
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal