فرمانداری گلپایگان
خانه
1396/08/13 مراسم روز ملی مبارزه با استکبار جهانی در شهرستان گلپایگان برگزار شد
مراسم روز ملی مبارزه با استکبار جهانی در شهرستان گلپایگان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری گلپایگان، مراسم راهپیمایی 13 آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و روز دانش آموز صبح امروز همزمان با سراسر کشور در شهرستان گلپایگان برگزار شد.

.

در روز شنبه 13 آبان ماه، روز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا به دست دانشجویان پیرو خط امام، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و روز دانش آموز،مردم ولایت مدار شهرستان گلپایگان در مسیر راهپیمایی از میدان 17 شهریور به سمت میدان فردوسی با سر دادن شعارهای« مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل» راهپیمایی و با آرمان‌های انقلاب اسلامی و شهدای والامقام تجدید بیعت کردند.

 
.

در سخنرانی مراسم13 آبان حجت الاسلام علا الدینی امام جمعه محترم گلپایگان ضمن تقدیر از حضور دشمن شکن مردم گلپایگان در راهپیمایی 13 آبان ماه، با اعلام تجدید بیعت مردم با آرمان های امام و رهبری و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب و جنگ تحمیلی بویژه شهدای مدافع حرم، و اعلام بیزاری از آمریکای جنایت کار و اسراییل کودک کش، این حضور را مشت محکمی بر دهان یاوه گوی استکبار و ایادی دست نشانده آنان دانست.

در پایان این مراسم ، قطعنامه مراسم راهپیمایی سیزدهم آبان ماه با حضور فرماندار گلپایگان اعضای شورای تامین شهرستان، مسئولان، دانش‌آموزان، دانشجویان و اقشار مختلف مردم قرائت شد

.
تعداد بازدید: 220
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal