🎦 استفاده از یارانه افزوده در کالابرگ الکترونیکی

🔹معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی: دسترسی فروشگاه‌هایی که در اجرای طرح کالابرگ الکترونیکی دچار تخلف شوند قطع می‌شود. 🔹مرحله جدید طرح کالابرگ الکترونیکی از بیستم بهمن آغاز شده و تا بیستم اردیبهشت سال آتی ادامه دارد. قابل توجه دوستانی که راجع کالا برگ سوال می‌کنند در خصوص طرح فجرانه کالابرگ موارد ذیل جهت […]

🔹معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی: دسترسی فروشگاه‌هایی که در اجرای طرح کالابرگ الکترونیکی دچار تخلف شوند قطع می‌شود.

🔹مرحله جدید طرح کالابرگ الکترونیکی از بیستم بهمن آغاز شده و تا بیستم اردیبهشت سال آتی ادامه دارد.

قابل توجه دوستانی که راجع کالا برگ سوال می‌کنند

در خصوص طرح فجرانه کالابرگ موارد ذیل جهت اطلاع همشهریان محترم ارائه میشود.
این طرح مخصوص دهکهای اول تا هفتم جامعه بوده و به ازائ هر فرد خانوار مبلغ ۲۲۰۰۰۰تومان یارانه تشویقی تعلق میگیرد.
این ۲۲۰هزار تومان یارانه تشویقی مربوط به کل ۱۱ قلم کالای اساسی طرح کالابرگ است. ومبلغ یارانه برای هر قلم کالا از این ۱۱ قلم متفاوت است که جمع ان ۲۲۰۰۰۰تومان است.
و در صورتی کل مبلغ ۲۲۰۰۰۰تومان به فرد تعلق میگیرد که متقاضی در سبد خرید خود کل این ۱۱ قلم را به مبلغ ۵۲۳۳۰۰تومان خرید کند.
در واقع در طرح فجرانه دولت محترم ؛ مابه التفاوت قیمت این ۱۱ قلم کالا در سال ۱۴۰۱ و نرخ روز ان را که این مابه التفاوت ۲۲۰۰۰۰ تومان میشود پرداخت میکند.
یعنی مجموع قیمت این ۱۱ قلم در سال ۱۴۰۱ ؛ مبلغ ۵۲۳۳۰۰ تومان بوده و نرخ امروز این کالاها ۷۴۳۷۵۰ تومان میباشد
به عبارت دیگر این مابه التفاوت (۲۲۰۰۰۰تومان) تحت عنوان فجرانه کالابرگ علاوه بر یارانه ۳۰۰هزارتومانی و ۴۰۰هزار تومانی به دهکهای اول تا هفتم پرداخت میشود.
نکته قابل توجه اینکه سیستمهای متصل به طرح کالابرگ هوشمند بوده و با تشدید بازرسی توسط مراجع ذیربط از واحدهایی که طرح کالابرگ در انها اجرا میشود ؛ در صورت مشاهده تخلف( فروش خارج از ضوابط ابلاغی طرح) اقدام لازم صورت خواهد گرفت.

برچسب ها :
مطالب مشابه

همزمان با پایان ماه مبارک رمضان و حلول ماه شوال، نماز عید سعید فطر امسال نیز همچون سنوات گذشته به امامت امام خامنه‌ای، برگزار می‌شود. در شهر گلپایگان نماز عید سعید فطر رأس ساعت ۸ صبح به صورت متمرکز در صحن امامزادگان هفده تن به امامت امام جمعه محترم شهرستان برگزار می شود .

۲۱ فروردین ۱۴۰۳

جشن رمضان در قالب آیین سفره‌های بهشتی با حضور استاندار اصفهان و میزبانی از خیران، حامیان نیکوکار و تعداد ۲۵۰ نفر از خانواده ایتام و مددجویان نخبه کمیته امداد امام خمینی(ره) استان برگزار شد. این آیین میزبان تعدادی از نخبگان، بانوان سرپرست خانوار و فرزندان ایتام بود. شایان ذکر است، کمیته امداد امام خمینی(ره) در […]

۲۱ فروردین ۱۴۰۳

روز دوشنبه مورخ ۲۰ فروردین جلسه‌ای با حضور فرماندار شهرستان و شهردار و تعدادی از کارکنان شهرداری گلپایگان با آقای دکتر لاهیجان زاده مدیر کل محیط زیست استان و معاونین ایشان در خصوص تسریع در واگذاری اراضی به منظور ساماندهی مشاغل مزاحم شهری و نمایشگاههای خودرو در محل آن اداره کل برگزار و تصمیمات لازم […]

۲۱ فروردین ۱۴۰۳

میز خدمت و دیدار با اهالی روستای شیدآباد با حضور فرماندار شهرستان، معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری، بخشدار مرکزی، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج و روسای ادارات ذیربط در مسجد جامع روستای مذکور برگزار گردید در این جلسه مسایلی از جمله بازنگری طرح هادی، اجرای رفوژ میانی روستا، تامین قیر مورد نیاز برای آسفالت […]

۲۱ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − دوازده =