محمدرضا جان‌نثاری روز شنبه چهارم شهریورماه- در یادواره شهدای ۲۲ شهید کارمند شهرستان گلپایگان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر اظهار کرد: زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهیدان تنها با برگزاری یادواره کامل نمی‌شود، بلکه باید به تروبج فرهنگ ایثار و شهادت و معرفی شهیدان به جامعه پرداخته شود.

محمدرضا جان‌نثاری روز شنبه چهارم شهریورماه- در یادواره شهدای ۲۲ شهید کارمند شهرستان گلپایگان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر اظهار کرد: زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهیدان تنها با برگزاری یادواره کامل نمی‌شود، بلکه باید به تروبج فرهنگ ایثار و شهادت و معرفی شهیدان به جامعه پرداخته شود. محمدرضا جان‌نثاری […]

محمدرضا جان‌نثاری روز شنبه چهارم شهریورماه- در یادواره شهدای ۲۲ شهید کارمند شهرستان گلپایگان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر اظهار کرد: زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهیدان تنها با برگزاری یادواره کامل نمی‌شود، بلکه باید به تروبج فرهنگ ایثار و شهادت و معرفی شهیدان به جامعه پرداخته شود. محمدرضا جان‌نثاری روز شنبه چهارم شهریورماه- در یادواره شهدای ۲۲ شهید کارمند شهرستان گلپایگان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر اظهار کرد: زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهیدان تنها با برگزاری یادواره کامل نمی‌شود، بلکه باید به تروبج فرهنگ ایثار و شهادت و معرفی شهیدان به جامعه پرداخته شود.

وی با بیان اینکه رژیم بعث عراق با همکاری و کمک دشمنان انقلاب با هدف تصرف سه روزه ایران به میهن اسلامی ما حمله کرد گفت : رزمندگان با اطاعت از امام عازم جبهه‌ها شدند و نگذاشتند یک وجب از خاک ایران در اختیار دشمن بماند . ایشان همچنین تاکید کرد: لازم است خروجی یادواره شهدا همراه با انتشار فیلم و نوشتن زندگینامه شهدا در قالب کتاب و موشن گرافی بگونه ای جوان پسند باشد.

معاون سیاسی امنیتی استانداری اصفهان با تاکید بر اینکه فرهنگ و اقتصاد و سیاست ما باید بر مبنای راه شهیدان پایه‌گذاری شود، گفت: شهید رجایی به اجرای پروژه‌ها شناخته نشده است بلکه به دلیل عدم وابستگی به پست و مقام و رعایت مرقانون، و اعتقاد راسخ به خدا داشتن و مطیع امر ولایت فقیه بودن موجب شد که یاد و خاطره‌ این شهید بزرگوار زنده بماند.

جان‌نثاری با تاکید بر اینکه بایستی راه و منطق و منش شهیدان معرفی شود، گفت: مسئولان با تاسی از منش فرماندهان شهید پیش قدم در رفع مشکلات شوند.

وی با بیان اینکه اربعین حسینی امروز به یک حرکت فرهنگی تبدیل شده است و این مهم یکی از نشانه‌ها و زمینه‌های ظهور امام زمان عج‌الله است، افزود: به رغم تلاش دشمنان در برگزار نشدن مراسم اربعین حسینی، اما این مراسم امسال به یاری خداوند منان باشکوه‌تر از سال قبل برگزار خواهد شد.
┄┅┅┅❅🇮🇷❅┅┅
✅ روابط عمومی فرمانداری شهرستان گلپایگان http://golpayegan.gov.ir

✅کانال روابط عمومی فرمانداری شهرستان گلپایگان در پیام رسان ایتا https://eitaa.com/golpayegan_farmandari

برچسب ها :
مطالب مشابه

دوره آموزشی “ایمنی و مقابله با سیل” با حضور دهیاران و کارکنان دهیاری های شهرستان های غرب استان اصفهان؛ به میزبانی شهرستان گلپایگان در سالن فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار گردید.

۳۰ شهریور ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ جلسه “ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران شهرستان گلپایگان” با حضور مهندس شیشه فروش مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان در محل فرمانداری برگزار گردید. در این جلسه بر آمادگی دستگاه‌های اجرایی در برابر مخاطرات ناشی از سیل و تغییرات آب و هوایی فصل […]

۲۸ شهریور ۱۴۰۲

ستاد انتخابات کشور امروز دوشنبه اطلاعیه شماره ۶ خود را خطاب به متقاضیان داوطلبی انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی صادر کرد. به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات کشور، متن اطلاعیه به شرح زیر است: اطلاعیه شماره (۶) ستاد انتخابات کشور با عرض تبریک به مناسبت حلول ماه ربیع الاول، به آگاهی متقاضیان محترم […]

۲۷ شهریور ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان گلپایگان محمدرضا عسگریان فرماندار شهرستان بر اساس نوبت دهی قبلی میزبان تعدادی از مردم شریف شهرستان بود . در این دیدارها مراجعین بصورت رو در رو مسائل، مشکلات و درخواست های خود را مطرح و دستور پیگیری موضوعات مطروحه توسط فرماندار صادر گردید . لازم به ذکر است مردم […]

۲۷ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 2 =