محمدرضا عسگریان از افتتاح ۲۵ پروژه با اعتبار ۲۲۵ میلیاردریال با کمک بخش خصوصی و اعتبارات دولتی در هفته دولت در شهرستان خبر داد

محمدرضا عسگریان از افتتاح ۲۵ پروژه با اعتبار ۲۲۵ میلیاردریال با کمک بخش خصوصی و اعتبارات دولتی در هفته دولت در شهرستان خبر داد و اظهار کرد: ساخت استخر شهرداری امروز به مناسبت هفته دولت کلنگ زنی می‌شود، و ساخت دو استخر دیگر نیز در شهرستان با کمک بخش خصوصی به زودی کلنگ زنی خواهد […]

محمدرضا عسگریان از افتتاح ۲۵ پروژه با اعتبار ۲۲۵ میلیاردریال با کمک بخش خصوصی و اعتبارات دولتی در هفته دولت در شهرستان خبر داد و اظهار کرد: ساخت استخر شهرداری امروز به مناسبت هفته دولت کلنگ زنی می‌شود، و ساخت دو استخر دیگر نیز در شهرستان با کمک بخش خصوصی به زودی کلنگ زنی خواهد شد.
وی با اشاره به اینکه مردم هنوز مشکل اقتصادی و تورم بالا را حس می‌کنند که مربوط به تصمیمات قبلی است، گفت: حل شدن مشکلات به خصوص تورم نیاز به زمان دارد، هدف دولت مهار تورم است و در این مدت تورم ۶۰ درصد به ۴۰ درصد کاهش یافته است.
فرماندار گلپایگان از اضافه شدن ۳۰ هکتار زمین به شهرک صنعتی گلپایگان و فعال سازی شهرک صنعتی گلشهر خبر داد و گفت: در شهرستان گلپایگان نرخ اشتغال افزایش و نرخ بیکاری کاهش داشته است.
عسگریان با اشاره به افزایش ۳۰ درصدی کشت محصولات کشاورزی شهرستان، افزود: گندم تولیدی شهرستان گلپایگان نسبت به سال گذشته سه برابر افزایش داشت و این میزان تولید گندم به دلیل مرغوبیت بالا به کارخانه آرد شهرستان تحویل داده شد.
وی با ببان اینکه ساخت و ساز مسکن مهر پس از ۱۰ سال رکود در دو فاز اجرایی شد، افزود: فاز نخست آن با ۵۶ هکتار زمین در کنار مسکن وارد مرحله ساخت و سازها شده است، و فاز دوم با ۲۴۶ هکتار زمین بالاتر از اداره هواشناسی برای ساخت خانه‌های ویلایی در حال آماده سازی و واگذار به مردم است.
فرماندار گلپایگان با اشاره به تامین تجهیزات بیمارستان امام حسین (ع)، گفت: پروژه‌های عمرانی بیمارستان آیت الله گلپایگانی به زودی به بهره‌برداری می‌رسد.
عسگریان در خصوص استخر شاعد عنوان کرد :کارهای اداری آن زمان بر شد و هیچ سرمایه‌گذاری نیز حاضر به همکاری برای بازسازی استخر شاهد نشد، لذا تصمیم گرفتیم استخر با وضعیت کنونی را با اعتبار دولتی ساماندهی و در اختیار مردم شهرستان قرار دهیم .
وی گفت: در ماه گذشته تجهیزات تصفیه خانه آب شهرستان گلپایگان با هدف بهبود کیفیت آب گلپایگان و کاهش مشکلات طعم و بوی آن با اعتبار حدود ۴۰ میلیارد ریال خریداری و نصب شد.
وی تصریح کرد: قرارداد فیبر نوری در شهرستان گلپایگان منعقد شده است و در حال ایجاد زیر ساخت‌ها هستیم.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

📸 گردهمایی فرمانداران استان 🔹گردهمایی فرمانداران استان با حضور استاندار اصفهان، معاونین استاندار و جمعی از مدیران کل استان با بررسی آخرین مسائل مرتبط با برگزاری انتخابات برگزار شد.👈 “کمیته اطلاع رسانی انتخابات شهرستان گلپایگان”

۳۰ بهمن ۱۴۰۲

🔸استاندار اصفهان گفت: یکی از اهداف سفرهای شهرستانی حفظ و افزایش سرمایه اجتماعی نظام است و نتیجه این سفرها در افتتاح پروژه‌های دهه فجر و ساماندهی پروژه‌های بلاتکلیف استان مشهود بود که از این بابت از همه فرمانداران قدردانی می‌کنم. 🔹به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان اصفهان، دکتر سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان، یکشنبه […]

۳۰ بهمن ۱۴۰۲

یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۴۰۲ آقای مصطفی حسناتی نجف آبادی / ساعت ۱۱:۳۰ آقای حمید الهی دوست / ساعت ۱۸:۳۰ آقای عبدالامیر خطاط / ساعت ۲۱:۰۰ آقای محمد عمومی / ساعت۲۳:۳۰ یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۴۰۲ آقای سید محمد علی فقیهی / ساعت ۱۰:۳۰ آقای سید سعید حسینی / ساعت ۱۶:۳۰ آقای محمد عمومی / ساعت ۲۰:۳۰ […]

۳۰ بهمن ۱۴۰۲

🔹معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی: دسترسی فروشگاه‌هایی که در اجرای طرح کالابرگ الکترونیکی دچار تخلف شوند قطع می‌شود. 🔹مرحله جدید طرح کالابرگ الکترونیکی از بیستم بهمن آغاز شده و تا بیستم اردیبهشت سال آتی ادامه دارد. قابل توجه دوستانی که راجع کالا برگ سوال می‌کنند در خصوص طرح فجرانه کالابرگ موارد ذیل جهت […]

۳۰ بهمن ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + یازده =