پیام تبریک فرماندار گلپایگان به مناسبت خجسته میلاد باسعادت حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان

فرماندار گلپایگان در پیامی، فرارسیدن خجسته میلاد باسعادت حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان را به کلیه ی جوانان شهرستان گلپایگان تبریک گفت. به گزارش روابط عمومی فرمانداری گلپایگان ، محمدرضا عسگریان فرماندار گلپایگان با صدور پیامی، فرا رسیدن خجسته میلاد باسعادت حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان را به تمامی جوانان شهرستان […]

فرماندار گلپایگان در پیامی، فرارسیدن خجسته میلاد باسعادت حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان را به کلیه ی جوانان شهرستان گلپایگان تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری گلپایگان ، محمدرضا عسگریان فرماندار گلپایگان با صدور پیامی، فرا رسیدن خجسته میلاد باسعادت حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان را به تمامی جوانان شهرستان گلپایگان تبریک گفت.

متن این پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمان الرحیم

جوانی بهار زندگیست زیباترین دوران برای خلق بهترین ها دورانی که سر منشاء تمام موفقیت هاست و با همه زیباییهایش بی بازگشت است و باید برای بهره برداری بهتر از این فرصت گذرا و ذیقیمت بسیار تلاش نمود و از لحظه لحظه آن خاطراتی ماندگار از موفقیت ثبت کرد و با این نگاه جوانان ارزشمندترین سرمایه های کشور هستند که با اتکا به آنان می توان گام های موفقیت را شتابان و محکم برداشت .

اگر به تاریخ پر افتخار این مرز و بوم نظری داشته باشیم پیشتازی جوانان در عرصه های مختلف مشهود و ملموس است جوانانی که انقلاب باشکوه اسلامی را رقم زدند ، جوانانی که در خط مقدم ایستادند و از کیان کشور دفاع نمودند جوانانی که سوار بر مرکب دانش برای توسعه کشور در تمام زمینه ها تلاش نمودند و جوانان انقلابی امروز که مردانه پای آرمان های نظام ایستادند و با پیروی از منویات رهبر فرزانه خود توطئه ها و دسیسه های دشمن را در مقاطع اخیر ناکام گذارده و ثابت نمودند جوان ایرانی در تمام لحظه ها هوشیار و آگاه است و گذر زمان خللی در عزم و اراده پولادین آنها بری دفاع از کیان وطن وارد نخواهد نمود .

ضمن تبریک میلاد با سعادت حضرت علی اکبر علیه السلام و روز جوان به تمامی جوانان ارزشمند و متعهد ایران عزیز علی الخصوص جوانان غیرتمند و پر تلاش شهرستان گلپایگان از زحمات یکایک عزیزان در راستای رشد و توسعه شهرستان تقدیر نموده و دست همگی را به مهر می فشاریم و برای همگان آرزوی صحت و سلامتی داریم .

محمدرضا عسگریان

فرماندار گلپایگان

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری گلپایگان روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ جناب آقای عسگریان با همراهی تعدادی از مسئولین شهرستان از نحوه کار و ارائه خدمات کشتارگاه دام شهرستان بازدید بعمل آورده و ضمن یادآوری تعطیلات پایانی سال ، افزایش ورود مسافرین و شروع ماه مبارک رمضان خواستار نظارت بیشتر ادارات مرتبط نظیر جهادکشاورزی ،شبکه دامپزشکی […]

۲۵ اسفند ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری گلپایگان روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ آقای عسگریان فرماندار شهرستان با همراهی فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج سپاه، ریاست تعزیرات حکومتی، صمت،جهاد کشاورزی و سایر مسئولین مرتبط و در راستای بررسی نحوه اجرای طرح نظارتی ویژه ایام پایانی سال و شروع سال جدید از صنوف شهرستان بازدید بعمل آوردند .

۲۵ اسفند ۱۴۰۱

روز سه شنبه مورخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ جلسه مشترک مدیریت پسماند شهرستان و ستاد ساماندهی حیوانات ناقل بیماری به انسان به ریاست معاون امور عمرانی و برنامه ریزی فرمانداری و با حضور اعضا در محل فرمانداری برگزار گردید . در این جلسه موارد مربوط به پسماندهای پزشکی، لزوم مدیریت پسماندها در محل سایت بازیافت و افزایش نظارت […]

۲۵ اسفند ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری گلپایگان در واپسین روزهای سال جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان ، روز سه شنبه مورخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ به ریاست فرماندار و با حضور دادستان و سایر اعضای جلسه در محل فرمانداری برگزار گردید . در این جلسه طبق روال چند جلسه آخر در حوزه تنظیم بازار مباحث مربوط به اجرای دقیق […]

۲۵ اسفند ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − نه =