پیام تبریک فرماندار گلپایگان به مناسبت خجسته میلاد باسعادت حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان

فرماندار گلپایگان در پیامی، فرارسیدن خجسته میلاد باسعادت حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان را به کلیه ی جوانان شهرستان گلپایگان تبریک گفت. به گزارش روابط عمومی فرمانداری گلپایگان ، محمدرضا عسگریان فرماندار گلپایگان با صدور پیامی، فرا رسیدن خجسته میلاد باسعادت حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان را به تمامی جوانان شهرستان […]

فرماندار گلپایگان در پیامی، فرارسیدن خجسته میلاد باسعادت حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان را به کلیه ی جوانان شهرستان گلپایگان تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری گلپایگان ، محمدرضا عسگریان فرماندار گلپایگان با صدور پیامی، فرا رسیدن خجسته میلاد باسعادت حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان را به تمامی جوانان شهرستان گلپایگان تبریک گفت.

متن این پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمان الرحیم

جوانی بهار زندگیست زیباترین دوران برای خلق بهترین ها دورانی که سر منشاء تمام موفقیت هاست و با همه زیباییهایش بی بازگشت است و باید برای بهره برداری بهتر از این فرصت گذرا و ذیقیمت بسیار تلاش نمود و از لحظه لحظه آن خاطراتی ماندگار از موفقیت ثبت کرد و با این نگاه جوانان ارزشمندترین سرمایه های کشور هستند که با اتکا به آنان می توان گام های موفقیت را شتابان و محکم برداشت .

اگر به تاریخ پر افتخار این مرز و بوم نظری داشته باشیم پیشتازی جوانان در عرصه های مختلف مشهود و ملموس است جوانانی که انقلاب باشکوه اسلامی را رقم زدند ، جوانانی که در خط مقدم ایستادند و از کیان کشور دفاع نمودند جوانانی که سوار بر مرکب دانش برای توسعه کشور در تمام زمینه ها تلاش نمودند و جوانان انقلابی امروز که مردانه پای آرمان های نظام ایستادند و با پیروی از منویات رهبر فرزانه خود توطئه ها و دسیسه های دشمن را در مقاطع اخیر ناکام گذارده و ثابت نمودند جوان ایرانی در تمام لحظه ها هوشیار و آگاه است و گذر زمان خللی در عزم و اراده پولادین آنها بری دفاع از کیان وطن وارد نخواهد نمود .

ضمن تبریک میلاد با سعادت حضرت علی اکبر علیه السلام و روز جوان به تمامی جوانان ارزشمند و متعهد ایران عزیز علی الخصوص جوانان غیرتمند و پر تلاش شهرستان گلپایگان از زحمات یکایک عزیزان در راستای رشد و توسعه شهرستان تقدیر نموده و دست همگی را به مهر می فشاریم و برای همگان آرزوی صحت و سلامتی داریم .

محمدرضا عسگریان

فرماندار گلپایگان

برچسب ها :
مطالب مشابه

📸 گردهمایی فرمانداران استان 🔹گردهمایی فرمانداران استان با حضور استاندار اصفهان، معاونین استاندار و جمعی از مدیران کل استان با بررسی آخرین مسائل مرتبط با برگزاری انتخابات برگزار شد.👈 “کمیته اطلاع رسانی انتخابات شهرستان گلپایگان”

۳۰ بهمن ۱۴۰۲

🔸استاندار اصفهان گفت: یکی از اهداف سفرهای شهرستانی حفظ و افزایش سرمایه اجتماعی نظام است و نتیجه این سفرها در افتتاح پروژه‌های دهه فجر و ساماندهی پروژه‌های بلاتکلیف استان مشهود بود که از این بابت از همه فرمانداران قدردانی می‌کنم. 🔹به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان اصفهان، دکتر سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان، یکشنبه […]

۳۰ بهمن ۱۴۰۲

یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۴۰۲ آقای مصطفی حسناتی نجف آبادی / ساعت ۱۱:۳۰ آقای حمید الهی دوست / ساعت ۱۸:۳۰ آقای عبدالامیر خطاط / ساعت ۲۱:۰۰ آقای محمد عمومی / ساعت۲۳:۳۰ یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۴۰۲ آقای سید محمد علی فقیهی / ساعت ۱۰:۳۰ آقای سید سعید حسینی / ساعت ۱۶:۳۰ آقای محمد عمومی / ساعت ۲۰:۳۰ […]

۳۰ بهمن ۱۴۰۲

🔹معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی: دسترسی فروشگاه‌هایی که در اجرای طرح کالابرگ الکترونیکی دچار تخلف شوند قطع می‌شود. 🔹مرحله جدید طرح کالابرگ الکترونیکی از بیستم بهمن آغاز شده و تا بیستم اردیبهشت سال آتی ادامه دارد. قابل توجه دوستانی که راجع کالا برگ سوال می‌کنند در خصوص طرح فجرانه کالابرگ موارد ذیل جهت […]

۳۰ بهمن ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 7 =